Wypożyczalnia samochodów sportowych. Ekstremalne emocje dla każdego!

Audi R8 V10 Decennium

Chcesz poczuć na własnej skórze zawrotną prędkość podczas jazdy jednym z najszybszych aut sportowych na świecie? Od dziecka marzysz, aby wcisnąć gaz do dechy w Porsche 911? A może fascynuje Cię samochód Iron Mana, czyli Audi R8? Teraz te sny można spełnić! Wystarczy wizyta w wypożyczalni samochodów sportowych, dzięki której można poznać zdolności, jakie posiadają najlepsze auta świata!

Samochody sportowe kosztują fortunę. Nie trzeba jednak posiadać milionów złotych na koncie, aby spełnić swoje marzenia o przejażdżkach sportowymi autami. Wypożyczalnia samochodów sportowych to najlepsza propozycja dla osób, które chciałyby poczuć niesamowitą adrenalinę towarzyszącą ekstremalnej jeździe po torze wyścigowym, ale również po polskich ulicach.

Masz ochotę na przejażdżkę Porsche 911 Carrera 4S? A może zawsze marzyłeś o tym, aby zasiąść za kierownicą auta Dodge Challenger SRT HELLCAT? To tylko parę ofert, ponieważ w wypoczywaniach aut sportowych na klientów czeka znacznie więcej smakowitych kąsków!

Jak wypożyczyć auto premium?

Wynajem samochodu sportowego to dzisiaj żaden problem – auta premium oferują nie tylko zwykłe wypożyczalnie samochodowe, ale również te, które koncentrują się na modelach sportowych.

W wypożyczalniach aut luksusowych można znaleźć pełną paletę modeli do wyboru. To zarówno klasyki, w tym Chevrolet Camaro czy wspomniany Dodge Challenger, jak również jedne z najnowszych modeli na rynku, na przykład Audi R8.

Aby wynająć samochody luksusowe, trzeba spełnić określone wymagania. Podstawa to posiadanie prawa jazdy kategorii B. Dodatkowo, wypożyczalnia może zastosować inne wymagania, na przykład określony wiek oraz czas posiadania prawa jazdy. Konieczne może być też pokrycie kosztów dodatkowego ubezpieczenia oraz wpłacenie kaucji – może mieć ona formę blokady na karcie.

Warto wskazać, że wypożyczenie samochodu klasy premium możliwe jest również jako upominek. W tym przypadku warto pytać o vouchery podarunkowe, które mają formę zaproszenia do skorzystania z oferty. Voucher można wykupić na przejażdżkę konkretnym autem lub też na określoną kwotę – obdarowana osoba może wtedy sama wybrać dla siebie auto, które będzie jej marzeniem.

Gdzie można wynająć sportowe auto?

Dzisiaj wynajem samochodów sportowych jest naprawdę bardzo prosty. W Polsce działa coraz więcej wypożyczalni specjalizujących się w wynajmie aut sportowych – ich oferty prezentowane są także online.

W miejscowościach wypożyczalnia samochodów sportowych Kraków, Katowice, Częstochowa, Kielce i Gliwice oraz w innych lokalizacjach na południu Polski działa wypożyczalnia samochodów sportowych WARKOT, która zapewnia swoim klientom dostęp do najlepszych aut sportowych w kraju.

Flota wypożyczalni WARKOT to:

  • Mercedes A45S AMG
  • Porsche 911 Carrera 4S
  • Chevrolet Camaro SS „Fifty”
  • Dodge Challenger SRT HELLCAT
  • Audi R8 Decennium

Ile kosztuje wynajem auta sportowego?

Wbrew pozorom, auta sportowe na wynajem wcale nie są bardzo drogie. Ceny zależne są głównie od wypożyczalnie i jej cennika, w tym między innymi od czasu wynajmu oraz od wybranego modeli.

We wspomnianej wypożyczalni WARKOT ceny rozpoczynają się od 990 złotych za dobę – bez limitu kilometrów. Wynajem wyższej klasy aut dochodzi do 3000 złotych za dobę. Dokładne cenniki można sprawdzać bezpośrednio na stronach internetowych wypożyczalni, aby wybrać dla siebie najkorzystniejszą ofertę.

Wobec tego wynajem samochodu sportowego to gwarantowane emocje dla każdego fana motoryzacji. To jedyna tego rodzaju szansa, aby zasiąść za kierownicą sportowego auta i poczuć ekstremalną adrenalinę, jaką dają takie przejażdżki. Rezerwację można wykonać nawet w tym momencie online i telefonicznie!

 

Dodaj komentarz